nota

Uwaga!

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach serwisu MojSeansik.pl. Serwis MojSeansik udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Google Drive, Vk, VidFile, Sibnet, MyVi itp.), których użytkownicy potwierdzili zgodę na udostępnianie przez siebie zasobów.
Wyjaśnienie Prosimy o wyjaśnienie, w jaki sposób ten Komentarz/Post lub Materiał (Profil) narusza prawo. Prosimy o podanie informacji kontaktowych, które będą mogły zostać przekazane Użytkownikowi – naruszycielowi, aby mógł skontaktować się on bezpośrednio w celu rozstrzygnięcia problemu .

 

Notka Prawna do profesjonalnej publikacji internetowych form reklamy. Korzystamy z zaawansowanego adserwera OpenX, który pozwala nam precyzyjnie kontrolowac emisje reklam oraz przejrzyscie dla reklamodawców prezentowac przebieg i skutecznosc kampanii. Nasz zasieg monitorowany jest przez Google Analitycs - dostarczajace wiarygodnych badan ogladalnosci i zachowania naszych odbiorców.

 

Notka Prawna

Zgodnie z art. 14 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2002.144.1204 z późn. zmianami),możemy zablokować Komentarze/Posty lub Materiały w reakcji na urzędowe zawiadomienie lub wiarygodne zgłoszenie. Prosimy wypełnić powyższe dane, by zgłoszenie spełniało warunek wiarygodności. Proszę pamiętać, że podane informacje mogą zostać przekazane Użytkownikowi, który dostarczył materiały podejrzane o łamanie zasad, w celu umożliwienia mu złożenia wyjaśnień. Proszę również upewnić się, czy konkretne treści rzeczywiście naruszają prawa autorskie. W razie wątpliwości odnośnie swoich praw lub braku pewności, czy wystąpiło naruszenie praw autorskich, sugerujemy najpierw zwróć się o poradę prawną. Zwracamy uwagę, iż na mocy art. 212 par.1 Kodeksu Karnego (Dz.U.1997.88.553 z późn. zmianami) złożenie nieprawdziwego zawiadomienia może być zagrożone karą nawet roku pozbawienia wolności. Szkody spowodowane nieprawdziwym zgłoszeniem mogą też prowadzić do zasądzenia wysokich odszkodowań zasądzonych w postępowaniu cywilnym.

 

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Administracją.


  • Tel: Wkrótce
  • Email: jjjjjjjjjjjl


  • jjjjjjjjjjj