O Nas

Kilka Ciekawostek o Nas

Filmy-24.pl to pierwszy w Polsce legalny serwis z filmami i serialami ONLINE. Znajdziesz u nas wszystko czego potrzebujesz z zakresu filmów i seriali, niezależnie jakie filmy/seriale lubisz Filmy-24.pl to miejsce dla ciebie i każdego.

 

Filmy-24.pl Działa na rynku już od Lutego 2018 roku, z miesiąca na miesiąc nasza baza filmów i seriali powieksza sie w niebywałym tępie dzieki czemu staliśmy sie jedną z najbardziej odwiedzanych Serwisów Filmów i Seriali Online.


 

Informujemy

Administracja Serwisu informuje, iż żaden z prezentowanych materiałów nie znajduje się na serwerach należących do lFilmy-24.pl Są to jedynie informacje o plikach video oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie materiałów. Jeśli w Serwisie znajduje się materiał, do którego posiadasz prawa autorskie skontaktuj się z nami wszystkie dane znajdziesz na podstronie Naruszenie praw autorskich.

Portal Filmy-24.pl nie pobiera żadnych opłat od użytkowników ani nie wysyła listownie wezwań do zapłaty, nie pobieramy opłat za rejetracje w naszym serwisie w firmie przelewu jak i sms. Portal jest w pełni darmowy, dochody z reklam przeznaczane są tylko i wyłącznie na rozwój serwisu jak i część przelewana jest na rzecz organizacji charytatywnych. Żadne z administratorów jak i redaktorów serwiu nie czerpie korzyści materialnych.

 

Kontakt

Kontakt z redakcją możliwy jest pod adresem:


  • Tel: Wkrótce
  • Email: besttorrents.net@gmail.com


  • Zespół Filmy-24.pll