Reklama

Reklama u nas - dlaczego warto?

To proste – jesteśmy największym i najbardziej uznanym polskim serwisem internetowym poświęconym szeroko pojętej tematyce Filmów i Seriali Online. Posiadamy wyjątkowo starannie wyselekcjonowany katalog kategori filmowych oraz odcinków, publikujemy aktualności. Jesteśmy niezależnym i opiniotwórczym wydawcą, cieszymy się dużą reputacją oraz wysoką skutecznością w dostarczaniu poszukiwanych treści - tworzymy uznaną kopalnię wiedzy i zasobów dla wszystkich użytkowników gatunku treści filmowych.
Docieramy do mnóstwa uzytkowników unikalnych każdego miesiąca generując przy tym bardzo duży odsłon strony. Według branżowego badania Megapanel realizowanego przez PBI/Gemius jesteśmy niekwestionowanym liderem w kategorii „Materiałów Filmowych” i jedną z największych polskich Serwisów filmowych zestawieniu generalnym.

 

Jesteśmy w pełni przygotowani do profesjonalnej publikacji internetowych form reklamy. Korzystamy z zaawansowanego adserwera OpenX, który pozwala nam precyzyjnie kontrolować emisję reklam oraz przejrzyście dla reklamodawców prezentować przebieg i skuteczność kampanii. Nasz zasięg monitorowany jest przez Google Analitycs - dostarczające wiarygodnych badań oglądalności i zachowania naszych odbiorców.

Współpraca z nami może być szczególnie atrakcyjna nie tylko ze względu na korzyści płynące z możliwości dotarcia do cennej grupy odbiorców. Naszym atutem jest również niezależność od zewnętrznych agencji reklamowych, która pozwala nam oferować znacznie bardziej przystępne i elastyczne produkty reklamowe. Służymy doradztwem w zakresie wyboru najbardziej efektywnych mechanizmów promocji, w ramach współpracy możemy przygotować profesjonalne formy reklamowe.

Statystyki

 

Modele emisji i rozliczeń

Podstawowa forma zlecenia reklamy to emisja konkretnej ilości wyświetleń bannerów na łamach stron serwisu rozliczana w cenie za każdy 1.000 odsłon kreacji (tzw. CPM, czyli cost per mile). Cena CPM zależy od rodzaju nośnika, wybranej powierzchni (np. strona główna), okresu i wielkości zlecenia.

W większości wypadków emisja jest realizowana poprzez proporcjonalne rozłożenie uzgodnionej liczby odsłon na zdefiniowany okres czasu (np. miesiąc). Na niektórych powierzchniach oferujemy także stałą emisję na zasadach wyłączności, rozliczaną za każdy dzień emisji (tzw. FF czyli flat fee). Oferujemy także mozliwość emisji reklamy bez limitu odsłon na dany okres czasu.

Emisja może zakładać capping, czyli ograniczenie liczby wyświetleń reklamy temu samemu użytkownikowi w celu zwiększenia zasięgu i skuteczności kampanii. Oferujemy także geotargetowanie, czyli emisję reklamy tylko dla użytkowników z danego regionu, np. z Dolnego Śląska lub Wrocławia.

Zachęcamy do kontaktu, dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną, atrakcyjną ofertę. Dzięki pełnej niezależności od agencji oferujemy bardzo wysokie rabaty i ceny emisji reklamy na naszych łamach są wyjątkowo konkurencyjne. Dla nowych klientów oferujemy możliwość przeprowadzenia kampanii próbnej ze specjalnym rabatem..

 

Kontakt

Powierzchnię reklamową sprzedajemy bezpośrednio, zapraszamy do kontaktu z biurem reklamy wydawcy serwisu:


  • Tel: Wkrótce
  • Email: hhhhh


  • hhhhhhh